Sunar Nuri Çomu Business and Shopping Center

  • Location : Adana
  • Project Type : Commercial Building and Shopping Mall
  • Duration of Project : 36 month
  • Year : 2016
  • Status : Completed
  • Construction m² : 30.122 m2
Sunar Nuri Çomu Commercial Building and Shopping Mall has been planned on a square four sides surrounded by reconstruction routes and parking areas with total 7.080 m2 at the heart of the commercial life and the pedestrian, vehicle and public transportation is very suitable. 
 
The center is constituted from 3 offices and shopping block with total 163 independent sections and nearly 6000 m2 is separated to common field, underground and over ground parking places and 25.000 m2 is separated to commercial and office areas.
 
SUNAR NURİ ÇOMU COMMERCIAL BUILDING
 
Sunar Nuri Commercial Building is accomplished at the Adana’s rising value Ziyapaşa Boulevard and rises right at the heart of the city. Its office areas with different sizes and the modular structure of the project have been designed to provide the maximum efficiency even at the smallest place. The floor offices, which consist of modules that can be combined arbitrarily, respond to the different needs of the users and the investors. 
 
SUNAR NURİ ÇOMU SHOPPING MALL 
 
Everything you look for to live the life in full will be together with the shops, cafes and restaurants, which are more beautiful than each other and appeal to every taste. The pleasure, color, energy and activity are waiting for you.

 

GALLERY

KATALOG İNDİR
LEED GOLD SERTİFİKASI

Adana'da bir ilki gerçekleştirerek, Leed Gold Sertifikası sahibi olan yatırım, bünyesinde güneşten elektrik üretim merkezi, elektrikli araç şarj istasyonları, yağmur suyu arıtım ve kullanım tesisi, bisiklet kullanıcılarını teşvik amaçlı 80 bisiklet otoparkı, bunlara ait soyunma, duş v.s. gibi destekleyici üniteler, teras bahçeleri, yeraltında izolasyonlu çöp depolama istasyonları, blok içlerinde taze hava şaftları, ofis içlerinde antikanserojen materyal tercihi, yüksek verimlilikte onaylı asansör, makina ekipman v.s. kullanımı ve benzeri bir çok yenilikçi yaklaşım ile çevreye saygılı, verimli ve sürdürülebilir bir gelecek için yola çıkmıştır.
Yapımına 2016 Ağustos ayında başlanan proje, 2019 Haziran ayında tamamlanmıştır.
ÖZELLİKLER

OTOPARK
Araç sahipleri için 24 saat güvenlik sistemleri ile izlenebilen 2 adet yeraltı, 1 adet yerüstü otopark; her bağımsız bölüm sahibi için bir adet otopark, toplam 8 adet misafir otoparkı ve doğu komşu sokakta 60 adet açık otopark
ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU
Daha temiz ve yenilenebilir kaynakların kullanımı gittikçe önem kazandığı için, Leed Gold Sertifikası kapsamında elektrikli araçlara ait şarj istasyonları kullanıcıların hizmetindedir.
BİSİKLET OTOPARKI
İş merkezimizde çalışan bisiklet kullanıcıları için özel alanlar yarattık. Yeraltında 80 adet bisiklet otoparkı ve kullanıcıların hizmetine sunmak üzere soyunma odaları ve duşlar da projemizde yerini aldı.


Merkezi bir konuma sahip olan Sunar Nuri Çomu İş Merkezi; doğusunda Özel Adana Hastanesi, Ziyapaşa Bulvarı, Atatürk Caddesi ve Gazipaşa Bulvarı, kuzeyinde Adana Tren İstasyonu, M.Nuri Sabuncu Cami, kuzey batısında Özel Acıbadem Hastanesi, güney batısında ise Seyhan Belediyesi ve Adana Şakirpaşa Havaalanı’na yakınlığı ile şehrin tam kalbinde yer alıyor.

REQUEST FORM

LEAVE YOUR NUMBER, WE WILL CONTACT YOU